EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Masazh i Trupit>Kombinimi i masazhit

Materiali EVA miqësor ndaj mjedisit 2021 Top masazhi të vogël dhe portativ me pika të ngritura


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu, Kinë
Nr ItemU1719E
materiali:EVA
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:12x7cm
Paketa Lloji:1pc / kuti me ngjyra   
Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: kuti ngjyrash
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar


Prezantim i detajuar
1.Pikat konvekse në sipërfaqe rrisin komoditetin e masazhit
2. Materialet e buta miqësore me mjedisin ofrojnë relaksim të shëndetshëm
3. Rrit përkohësisht qarkullimin gjatë përdorimit
4. E bërë nga materiali fleksibël për të ndjekur kthesat natyrale të trupit
5. E shkëlqyeshme për shtëpi, zyrë ose udhëtime.
6. Lehtëson stresin me ndjesi të thellë relaksimi.
Certifikata Patent
hetim