EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Masazh i Trupit>Kombinimi i masazhit

Masazhues i vogël dhe i lëvizshëm me shtytje dore me top të dyfishtë EVA me dorezë


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu, Kinë
Nr ItemU1719F
materiali:EVA, PP
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:15X5cm
Paketa Lloji:1pc / kuti me ngjyra   
NW:0.150kg
Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: kuti ngjyrash
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar


Prezantim i detajuar
1.Convex points on the surface enhance the massage comfort
2. Materialet e buta miqësore me mjedisin ofrojnë relaksim të shëndetshëm
Pozicioni rrotullues 3.360° për të masazhuar çdo pikë të trupit tuaj
4. E bërë nga materiali fleksibël për të ndjekur kthesat natyrale të trupit
5. E shkëlqyeshme për shtëpi, zyrë ose udhëtime.
6. Lehtëson stresin me ndjesi të thellë relaksimi.
Certifikata Patent
hetim