EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Masazh i Trupit>Kombinimi i masazhit

2021 Leg Massage Leg Clipping for EVA Massage Ball Thigh Massager për përdorim në shtëpi


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu, Kinë
Nr ItemGJ1719G
materiali:EVA, PP
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:26x26cm
Paketa Lloji:1pc/kuti me ngjyra 20pc/ctn 52*50*28cm
NW:0.320kg
Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: kuti ngjyrash
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar


Prezantim i detajuar
1. Stimulon në mënyrë efektive muskujt e krahëve, këmbëve dhe pjesëve të brendshme të kofshëve, si dhe rrit fleksibilitetin, forcën dhe qëndrueshmërinë tuaj
2. Mbështilleni rreth masazherit për të parandaluar trashjen e këmbëve pas stërvitjes
3. Sillni stërvitjen tuaj në nivelin tjetër me pikën lundruese të lëmuar në formë rënieje për të lehtësuar dhimbjet e muskujve.
4. Gjerësia mund të rregullohet për pjesë të ndryshme të trupit tonë
5. Lehtësoni dhimbjet e muskujve dhe ndërtoni këmbë të bukura. Dizajn ergonomik me rula masazhi 360 shkallë
Certifikata Patent
hetim