EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Masazh i Trupit>Masazh Stick

Masazhues dore për masazh fytyre dhe trupi kompakt dhe i përshtatshëm


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta

Vendi i origjinës: Jiangsu, Kinë

Shërbimi ynë: Logo dhe paketë e personalizuar me ngjyra dhe shtypje

Main Market:Korea,Germany and so on.

Ekspozita: Panairi i Kantonit, Shfaqja sportive Ndërkombëtare e Kinës, ISPO Mynih, FIBO etj.

Rreth nesh:U-fine që nga viti 2009, e specializuar në mallra sportive.


Paketimi & Dorëzimi

Njësitë e shitjes: 1 pc

Dimensionet e montuara:

* 16 17 * 5cm

pesha: 150g

Paketa Lloji:

1pc/kuti me ngjyra 40pc/ctn   

madhësia e kartonit: 52 * 34 * 36cm


Customization

Logoja e personalizuar

Pako e personalizuar

Ngjyra e personalizuar

(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar

Funksioni:

1.It aids in improving blood circulation. Iron balls roll smoothly on the body for soothing muscle.

2.Tightens skin

3.Leaves skin glowing and smooth


Certifikata Patent
hetim