EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Masazh i Trupit>Masazh Stick

3 Topa masazhi Dhimbje Relax Yoga Stick Masazh Trupi Masazh me rul muskulor


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta

Vendi i origjinës: Jiangsu, Kinë

Shërbimi ynë: Logo dhe paketë e personalizuar me ngjyra dhe shtypje

Tregu kryesor: Kanada, Amerikë, Gjermani dhe kështu me radhë.

Ekspozita: Panairi i Kantonit, Shfaqja sportive Ndërkombëtare e Kinës, ISPO Mynih, FIBO etj.

Rreth nesh:U-fine që nga viti 2009, e specializuar në mallra sportive.


Paketimi & Dorëzimi

Njësitë e shitjes: 1 pc

Dimensionet e montuara:

44 * 5cm

pesha: 250g

Paketa Lloji:

1pc/kuti me ngjyra 25pc/ctn   

madhësia e kartonit: 46 * 27 * 27cm


Customization

Logoja e personalizuar

Pako e personalizuar

Ngjyra e personalizuar

(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar

Funksioni:

1.Ease and soothe tired muscles. It can be used to warm up prior to engaging in physical activities while it also assists in relaxing muscle fatigue after a long day

2.Enhances physical strength, endurance and flexibility

3.Trigger point massage therapy

4. Pesha e lehtë dhe e lëvizshme

5.Relieves muscle knots

6.Helps to stimulate blood circulation


Certifikata Patent
hetim