EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Masazh i Trupit>Masazh Stick

2021 Shitet Hot Masazhues Yoga me rreth të rrumbullakët Masazhues për qetësimin e muskujve


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta

Vendi i origjinës: Jiangsu, Kinë

Shërbimi ynë: Logo dhe paketë e personalizuar me ngjyra dhe shtypje

Tregu kryesor: Kanada, Amerikë, Gjermani dhe kështu me radhë.

Ekspozita: Panairi i Kantonit, Shfaqja sportive Ndërkombëtare e Kinës, ISPO Mynih, FIBO etj.

Rreth nesh:U-fine që nga viti 2009, e specializuar në mallra sportive.


Paketimi & Dorëzimi

Njësitë e shitjes: 1 pc

Dimensionet e montuara:

26 * 24cm

pesha: 320g

Paketa Lloji:

1pc/kuti me ngjyra 20pc/ctn   

madhësia e kartonit: 52 * 50 * 28cm


Customization

Logoja e personalizuar

Pako e personalizuar

Ngjyra e personalizuar

(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar

Funksioni:

1. Stimulon në mënyrë efektive muskujt e krahëve, këmbëve dhe kofshëve të brendshme, si dhe rrit fleksibilitetin, forcën dhe qëndrueshmërinë tuaj.

2. Mbështilleni rreth masazherit për të parandaluar trashjen e këmbëve pas stërvitjes.

3. Sillni stërvitjen tuaj në nivelin tjetër me pikën lundruese të lëmuar në formë rënieje për të lehtësuar dhimbjet e muskujve.

4. Gjerësia mund të rregullohet për pjesë të ndryshme të trupit tonë

5. Lehtësoni dhimbjet e muskujve dhe ndërtoni këmbë të bukura. Dizajn ergonomik me rula masazhi 360 shkallë


Certifikata Patent
hetim