EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Masazh i Trupit>Masazh Stick

2021 Shkop masazhi më i shitur PVC dhe PP për muskuj relaksues 50 cm


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu, Kinë
Nr ItemU1732
materiali:PP, PVC
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:50cm
Paketa Lloji:1pc/kuti me ngjyra 24pc/ctn
NW:0.085kg
Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: kuti ngjyrash
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar


Prezantim i detajuar
1.Pikat konvekse në sipërfaqe rrisin komoditetin e masazhit;
2. Zbukuroni linjat e këmbëve për të lehtësuar dhimbjen dhe dhembjen e shkaktuar nga stërvitja
3. E shkëlqyeshme për shtëpi, zyrë ose udhëtime.
4.Masazh bionik me dorezë elastike që nuk rrëshqet.
Certifikata Patent
hetim