EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Masazh i Trupit>Masazh Stick

Shkop masazhi muskulor i trupit me rul në stil në modë me dorezë që nuk rrëshqet


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1739
materiali:PP, PVC
MOQ:1000
Ngjyra: Shumëngjyrësh/I personalizuar
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:44.5cm
Paketa Lloji:1pc / kuti me ngjyra   20pcs / CTN   
NW0.28kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: kuti ngjyrash
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar


Prezantim i detajuar
1.Pikat konvekse në sipërfaqe rrisin komoditetin e masazhit;
2. Zbukuroni linjat e këmbëve për të lehtësuar dhimbjen dhe dhembjen e shkaktuar nga stërvitja
3. Dizajni shkencor i rrotullimit, i lëmuar brenda pa mundim, i lehtë për të lehtësuar dhimbjen dhe ngurtësinë e muskujve
4. E shkëlqyeshme për shtëpi, zyrë ose udhëtime.
5.Masazh bionik me dorezë elastike që nuk rrëshqet.


Certifikata Patent
hetim