EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Të tjerët

Pajisja ndihmëse e rregullueshme e fortë e çelikut për ulje me shufër kyçin e këmbës


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU1822
materiali:çelik
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:kuti / kartoni me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 45 ditëve pas pagesës


Customization
customization:
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:

1.stërvitje me bërthamë të ngurtë

2. përshtatet me çdo derë

3. ushtrimi juaj i preferuar i barkut

4.pajisje stërvitje për burra dhe gra


hetim