EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Të tjerët

Furnizimi direkt nga fabrika 32" deri në 60" Trampolinë për të rriturit në stërvitje në ambiente të brendshme


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU1872
materiali:çeliku, neopreni
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:kuti / kartoni me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 45 ditëve pas pagesës


Customization
customization:
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:

1.ndërtoni masë muskulore dhe forconi shpatullën, kofshën dhe këmbën

2. Trajnimi i ekuilibrit për ushtrimet në shtëpi

3. i përshtatshëm për të gjithë anëtarët e familjes

4. stërvitje në palestër në shtëpi


hetim