EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Të tjerët

Unazë pezullimi me dizajn të trashë me material me cilësi të lartë


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU1829
materiali:ABS
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:kuti / kartoni me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 45 ditëve pas pagesës


Customization
customization:
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:

1. e shkëlqyeshme për stërvitjen e forcës së fitnesit në shtëpi

2. i përshtatshëm për trajnimin bazë të burrave dhe grave

3. Lehtësoni lodhjen dhe bëni ushtrime të skeletit

4. e lehtë për t'u instaluar dhe përdorur


hetim