EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Të tjerët

Përdredhëse e fuqisë për ushtrime të trupit të sipërm për kraharorin


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU1841
materiali:çelik
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:kuti / kartoni me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 45 ditëve pas pagesës


Customization
customization:
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:

1. rrotullues i besueshëm i fuqisë

2. levizni dorezen per nivele te shumta rezistence

3. i lehtë dhe i lëvizshëm

4. lider i pajisjeve të fitnesit dhe rehabilitimit


hetim