Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Në natyrë dhe kohë të lirë

Amazon Popular Choice Cheap Price Mobile Phone Armband


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:amazon popular choice cheap price mobile phone shirit në krah
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU7537A
materiali:Neopren, poliestër
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:Kuti/karton me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 45 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:* Professional design and reliable quality
* Reasonable low price
* Fast delivery
* Good service and after-sales service
* Mix colors order is available
* Welcome OEM/ODM


Certifikata Patent
hetim