EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Në natyrë dhe kohë të lirë

Shitje direkte në fabrikë Pajisje për çantën e shpinës së drejtimit OEM/ODM për hidratim të fshikëzës


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:factory direct sale OEM/ODM running backpack equipment hydration bladder
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU7505
materiali:poliestër
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:Kuti/karton me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 45 ditëve pas pagesës


Customization
customization:
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)



Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:% Krejt 1.100 reja dhe cilësi të lartë
2. Fashionable with compact and delicate design
3. Lightweight and portable, it’s convenient to use


Certifikata Patent
hetim