EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Në natyrë dhe kohë të lirë

Pajisjet e udhëtimit Paketa e lehtë e belit miqësor ndaj mjedisit


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:pajisje udhëtimi të lehta eko-miqësore paketë bel
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU7539
materiali:Najloni dhe poliesteri
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:Kuti/karton me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 45 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:1. Materiali me cilësi të lartë e bën këtë çantë cilësore dhe praktike për jashtë.
2. Peshë e lehtë por ka kapacitet të madh.
3. Rrip vrapimi për fitnes, stërvitje në palestër, ecje, vrapim, çiklizëm, ngjitje, udhëtime dhe aktivitete në natyrë.


Certifikata Patent
hetim