EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Dore me fuqi

Çmim me shumicë Fitness Ball Ushtrime Trajner Forca Dore Ball Power Ball Dore me rrip dore


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Topi i fuqisë
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1181
materiali:PP, PC, silikon
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Paketimi Size:10x8.5x8cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
NW7kg
GW8kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 30 copë/ctn 42.5x32x19cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1.Fuqia mekanike pa furnizim me energji elektrike, dekompresim argëtues i teknologjisë së zezë;
2. Projektuar në mënyrë ergonomike për t'iu përshtatur duarve dhe për ta bërë ushtrimin më komod;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4. Ndjeni ndikimin e rrotullimit me shpejtësi të lartë;
5.Kontrolli i forcës, rrotullimi i forcës centrifugale.


Certifikata Patent
hetim