EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Shiriti Push Up

Zgjedhja e Amazon Çmimi i lirë PP TPR Twister Push Up Bar për palestër në shtëpi


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU1435
materiali:PP, TPR
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:kuti / kartoni me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 45 ditëve pas pagesës


Customization
customization:
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:

1.Për stërvitje në shtëpi dhe kardio

2.Treni me një partner

3. Ndërtoni forcën, shpejtësinë dhe saktësinë

4. engaging more muscles and increasing strength and definition in arms, shoulders, chest, back and abs


hetim