EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Shiriti Push Up

Pajisjet e fitnesit Shtytje në këmbë Ushtrime për forcën e dorës Shtytje me kapje TPR


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1426
materiali:PP, TPR
MOQ:1000
Ngjyra: E zezë ose e personalizuar
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:* 19.5 11 * 14.6cm
Paketa Lloji:kuti ngjyrash
Pesha:130g


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24 copë/ctn 55x32x37cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Details paketimit: 24 copë/ctn 55x32x37cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Prezantim i detajuar
1. Ndërtoni forcë dhe qëndrueshmëri muskulare në gjoks, shpatulla dhe triceps;
2. Rregulloni pozicionin e shtyllave për të synuar gjoksin, tricepsin dhe shpatullat tuaja në mënyra të ndryshme;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4. Dorezë e mbështjellë me TPR, kundër rrëshqitjes dhe kundër djersitjes;
5.Dizajn ergonomik komod. Projektuar për të përmirësuar qëndrimin dhe pozicionin tuaj kur përdorni;


hetim