EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Shiriti Push Up

Ushtrime pa pagesë në këmbë Push Up Shirit me shtytje Chrome me kapje të rehatshme me shkumë


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1421
materiali:Çelik, shkumë
MOQ:1000
Ngjyra: E zezë ose e personalizuar
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:* 7.7 5.2 * 4.7cm
Paketa Lloji:kuti ngjyrash
Pesha:859g / palë


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24 copë/ctn 57x31x43cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. Ndërtoni forcë dhe qëndrueshmëri muskulare në gjoks, shpatulla dhe triceps;
2. Rregulloni pozicionin e shtyllave për të synuar gjoksin, tricepsin dhe shpatullat tuaja në mënyra të ndryshme.;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4. Dorezë e mbështjellë me shkumë, anti-rrëshqitje dhe kundër djersitjes;
5. Mbërthim i mirë në formë S, madhësi perfekte Material çeliku, mbështet deri në 270lbss;


hetim