EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Shiriti Push Up

Gym Portable Push Up Handle Fitness Push Up Stand Gymnastics Push Up Bar


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1423
materiali:PP, shkumë
MOQ:1000
Ngjyra: E zezë ose e personalizuar
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:* 23.2 11 * 14.6cm
Paketa Lloji:kuti ngjyrash
Pesha:305g / palë


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24 copë/ctn 55x32x37cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. Ndërtoni forcë dhe qëndrueshmëri muskulare në gjoks, shpatulla dhe triceps;
2. Rregulloni pozicionin e shtyllave për të synuar gjoksin, tricepsin dhe shpatullat tuaja në mënyra të ndryshme;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4. Dorezë e mbështjellë me shkumë, anti-rrëshqitje dhe kundër djersitjes;
5.Dizajn ergonomik komod. Projektuar për të përmirësuar qëndrimin dhe pozicionin tuaj kur përdorni;


hetim