EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Shiriti Push Up

Shirit PP Twister Push Up me cilësi të lartë për ushtrime në shtëpi


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU1432
materiali:PP
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:kuti / kartoni me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 45 ditëve pas pagesës


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:

1.Për stërvitje në shtëpi dhe kardio

2.Treni me një partner

3. Ndërtoni forcën, shpejtësinë dhe saktësinë

4. Angazhimi i më shumë muskujve dhe rritja e forcës dhe përkufizimit në krahë, shpatulla, gjoks, shpinë dhe bark


hetim