Të gjitha kategoritë

home>Produkte>aksesorë>Shiriti Push Up

Ushtrime në shtëpi Ushtrime forcash Stand me shumë shtytje


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU1436
materiali:ABS, PVC
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:kuti / kartoni me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 45 ditëve pas pagesës


Customization
customization:
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:

1.Për stërvitje në shtëpi dhe kardio

2.Treni me një partner

3. Ndërtoni forcën, shpejtësinë dhe saktësinë

4. Angazhimi i më shumë muskujve dhe rritja e forcës dhe përkufizimit në krahë, shpatulla, gjoks, shpinë dhe abs


hetim