EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Bandat e rezistencës

Grupe skuadre prej pëlhure për stërvitje për forcën e ijeve të grave, Fitnes në shtëpi me rreth të gjerë të ijeve kundër rrëshqitjes ndaj pëlhurës


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta

Vendi i origjinës: Jiangsu, Kinë                      

Artikulli nr. U1566

Materiali: poliestër

Përmasat:66/76/86 cm, 0.205 kg

MOQ: 1000pcs

Logoja: e disponueshme

Ngjyra: me ngjyra / e personalizuar                          

 Paketa Lloji: 

Madhësia e kartonit 40 copë: 30*30*30 cm,                 

NW: 8.2 kg


Paketimi & Dorëzimi

Detajet e paketimit: qese opp/kuti me ngjyra

Koha e mostrës: 2-5 ditë - për mostrat ekzistuese

Detajet e Dorëzimit: Transportuar në 35 ditë pas pagesës


Customization

Logoja e personalizuar

Pako e personalizuar

Ngjyra e personalizuar

(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar
  1. Ky grup ushtrimesh mund të lartësojë ijën dhe të modifikojë këmbët, të formojë një figurë të bukur dhe ndërkohë mund të lehtësojë presionin dhe lodhjen.

  2. Tre lloje të ndryshme tensioni janë të disponueshme për njerëzit me lartësi të ndryshme

  3. I përshtatshëm për këdo, qoftë i avancuar apo fillestar.

  4. E përkryer për çdo stërvitje si squats ose pilates, ngritjen

  5. Eko-miqësore, me shumë funksione, me latex kundër rrëshqitjes.

Certifikata Patent
hetim