Të gjitha kategoritë

home>Produkte>aksesorë>Bandat e rezistencës

Shirita rezistence për këmbët dhe shiritat për stërvitje


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Squard Band
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemGJ1566B
materiali:Poliestër, Elastik
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24pcs / CTN 
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. Poliesteri dhe elastik në një trup nuk është i lehtë për t'u deformuar;
2.Ka karakteristikën e sigurimit të rezistencës amortizuese në krahasim me pajisjet me forcë të fortë;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;


Certifikata Patent
hetim