EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Bandat e rezistencës

Banda lateksi me cilësi të lartë me porosi me 5 ngjyra Shirita të personalizuara të rezistencës për Yoga Fitness


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta

Vendi i origjinës: Jiangsu, Kinë                      

Artikulli nr. U1311A

Materiali: TPE                          

Perimetri: 500 mm                         

Width: 50mm   Thickness:0.4/0.6/0.8/1.0/1.2mm

MOQ: 2000pcs

Logoja: e disponueshme

Ngjyra: Shumëngjyrëshe/Lloji i paketimit të personalizuar: 3 copë/kuti me ngjyra          

100 copë / ctn                                             

75 * 37 * 42cm,                                    

VP 13 kg,                                       

GW 15 kg.


Paketimi & Dorëzimi

Detajet e paketimit: kuti me ngjyra

Koha e mostrës: 2-5 ditë - për mostrat ekzistuese

Detajet e Dorëzimit: Transportuar në 45 ditë pas pagesës


Customization

Logoja e personalizuar

Pako e personalizuar

Ngjyra e personalizuar

(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar
  1. Ofron stërvitje efektive kardio dhe forcë me bazë brezi rezistence       

  2. Tre-Pesë lloje të ndryshme tensioni janë të disponueshme për këdo, qoftë i avancuar apo fillestar         

  3. Punon grupe të tëra muskujsh, ju ndihmon të stimuloni muskujt tuaj të synuar në mënyrë më efektive   

  4. Ky grup ushtrimesh mund të lartësojë ijën dhe të modifikojë këmbët, të formojë një figurë të bukur dhe ndërkohë mund të lehtësojë presionin dhe lodhjen.   

  5. Eko-miqësore, shumëfunksionale, portative dhe e lehtë, e shkëlqyeshme për udhëtime               

Certifikata Patent
hetim