EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Bandat e rezistencës

Fitnes Fitness Stërvitje Bands Rezistence Band latex me doreza


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Band lateksi me dorezë
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1313
materiali:Qumësht
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:500x150x0.5mm (3 copë)
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
NW9kg
GW10kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24 copë/ctn 56x36x20cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. Madhësi të shumta, forcë e fortë tërheqëse;
2.Ka karakteristikën e sigurimit të rezistencës amortizuese në krahasim me pajisjet me forcë të fortë;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4. Lateksi natyral nuk ka erë të veçantë, i lehtë dhe i lehtë për t'u mbajtur


Certifikata Patent
hetim