EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Bandat e rezistencës

Shitje me shumicë Jacquard Elastic Joga Band With Loop


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Band Joga Jacquard
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1314
materiali:Lateks, najlon
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:79x3.8cm
Paketimi Size:12x3.6x16cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 96 copë/ctn 59x37x34cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. Mëndafshi lateksi dhe najloni i thurur në një trup nuk është i lehtë për t'u deformuar;
2.Ka karakteristikën e sigurimit të rezistencës amortizuese në krahasim me pajisjet me forcë të fortë;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;


Certifikata Patent
hetim