EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Bandat e rezistencës

Kompleti i brezave me rezistencë të gjatë pëlhurë, shirita ndihmës për tërheqje, shirita stërvitjeje për të gjithë trupin për gra dhe burra, breza rezistence me unazë të gjatë, breza ushtrimesh me rroba të rënda që punojnë jashtë shtrirjes


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Power Loop
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1314A
materiali:Poliestër, Elastik
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24pcs / CTN 
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. Poliesteri dhe elastik në një trup nuk është i lehtë për t'u deformuar;
2.Ka karakteristikën e sigurimit të rezistencës amortizuese në krahasim me pajisjet me forcë të fortë;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;


Certifikata Patent
hetim