EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Bandat e rezistencës

Grupe rezistence grupe elastike ushtrimesh Shirita të gjata shtrirjeje për terapi fizike, joga, pilates, rehabilitim, stërvitje në shtëpi ose në palestër, stërvitje për forcë


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Band TPE
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1317
materiali:TPE
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:1200x150x0.3/0.4/0.5mm(3pcs)
Paketimi Size:128x13.9x17.8cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
NW7kg
GW8kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 32 grupe/ctn 52x36x56cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. Madhësi të shumta, forcë e fortë tërheqëse;
2.Ka karakteristikën e sigurimit të rezistencës amortizuese në krahasim me pajisjet me forcë të fortë;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4.Natural TPE nuk ka erë të veçantë, i lehtë dhe i lehtë për t'u mbajtur


Certifikata Patent
hetim