EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Kapje Unaze

Ushtrimi me topin me kapje me dorë


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Xhel për kapje
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1133
materiali:TPR
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:5.3x5.3cm
Paketa Lloji:Flluske
NW3.6kg
GW5.1kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 72 copë/ctn 36x30x34cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. Material silikoni elastik i lartë, kapje e rehatshme dhe elasticitet i mirë;
2. Projektuar në mënyrë ergonomike për t'iu përshtatur duarve dhe për ta bërë ushtrimin më komod;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4. Anti-fouling, anti-fouling, lahet, miqësore me mjedisin, pa erë.


Certifikata Patent
hetim