EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Kapje Unaze

Terapi Ushtrime Masazh Stresi Forcimi i Dorës Topi i kapjes


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Topi i Reagimit
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1135
materiali:TPR
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:6.5x6.5cm
Paketa Lloji:Flluske
NW15kg
GW16kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 120 copë/ctn 47x36x32cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. Material silikoni elastik i lartë, kapje e rehatshme dhe elasticitet i mirë;
2. Projektuar në mënyrë ergonomike për t'iu përshtatur duarve dhe për ta bërë ushtrimin më komod;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4.Anti-fouling, anti-fouling, washable, environmentally friendly, no odor;
5.Train your reaction speed and quick thinking


Certifikata Patent
hetim