EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Kapje Unaze

Stërvitja e forcës me kapje gishti silikoni, rezistenca e dorës, mbajtësja e dorës, Ushtrimi për zgjerimin e gishtave


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Kapje Unaze
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1143F
materiali:silic
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:11.2x9.7cm
Paketa Lloji:Flluske
NW3.3kg
GW4.8kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 48 copë/ctn 43x21x24cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. Material silikoni elastik i lartë, kapje e rehatshme dhe elasticitet i mirë;
2. Projektuar në mënyrë ergonomike për t'iu përshtatur duarve dhe për ta bërë ushtrimin më komod;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
4. Kundër ndotjes, lahet, miqësore me mjedisin, pa erë;
5. Dizajni i unazës së sheshtë është i rehatshëm dhe elastik.


Certifikata Patent
hetim