EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Disku i rrëshqitjes

Furnizimi i drejtpërdrejtë i fabrikës ABS EVA Disk rrëshqitës për Fitnes në shtëpi


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU1437A
materiali:ABS, EVA
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:kuti / kartoni me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 45 ditëve pas pagesës


Customization
customization:
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:

1. me dy anë për sipërfaqe të shumta

2.kompakt dhe i përshtatshëm

3. angazhimi themelor përfundimtar

4. nuk ka garanci djerse


hetim