EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Stretch Board

Trendi i ri me shumicë pajisje për fitnesin në shtëpi


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Stretch Board
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1710A
materiali:ABS
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Paketimi Size:* 27 13 * 9.5cm
Paketa Lloji:1pc/kuti me ngjyra 12pc/ctn 42*42*30cm
NW13kg
GW14.5kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: kuti ngjyrash
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar


Prezantim i detajuar
1. Shtrirje e ligamentit për të lehtësuar dhimbjen e muskujve pas stërvitjes;
2. Praktikoni ekuilibrin dhe forcën bazë;
3. brazda me shirita e dizajnit të sipërfaqes rrit fërkimin dhe siguron përdorimin e sigurisë;
4. Pjesa e poshtme është e pajisur me dërrasë kundër rrëshqitjes për përdorim të sigurtCertifikata Patent
hetim