Të gjitha kategoritë

home>Produkte>aksesorë>Stretch Board

Pllakë shtrirjeje shumëfunksionale ABS me cilësi të lartë jo-rrëshqitëse me dy marshime me jastëk ngadalësues për shtrirjen e kërpudhave


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Multifunction Stretch Board
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemGJ1710C
materiali:ABS, PP
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Paketimi Size:* 27 13 * 9.5cm
Paketa Lloji:1pc/kuti me ngjyra 12pc/ctn 42*42*30cm


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24 copë/ctn 57x31x43cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar


Prezantim i detajuar
1. Shtrirje e ligamentit për të lehtësuar dhimbjen e muskujve pas stërvitjes;
2. Praktikoni ekuilibrin dhe forcën bazë;
3. brazda me shirita e dizajnit të sipërfaqes rrit fërkimin dhe siguron përdorimin e sigurisë;
4. Pjesa e poshtme është e pajisur me dërrasë kundër rrëshqitjes për përdorim të sigurtCertifikata Patent
hetim