EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>aksesorë>Tub tonifikues

11 copë Ushtrime të reja fitnesi për joga TPE Latex Shiriti i rezistencës së këmbëve me gjatësi të rregullueshme


 • Detajet Shpejta
 • Paketimi & Dorëzimi
 • Customization
 • Hyrje e hollësishme
 • Certifikata Patent
Detajet Shpejta

Vendi i origjinës: Jiangsu, Kinë                      

Artikulli nr. U1633A

Materiali: TPE

MOQ: 1000pcs

Logoja: e disponueshme

Ngjyra: me ngjyra / e personalizuar


Paketimi & Dorëzimi

Detajet e paketimit: kuti me ngjyra

Koha e mostrës: 2-5 ditë - për mostrat ekzistuese

Detajet e Dorëzimit: Transportuar në 45 ditë pas pagesës


Customization

Logoja e personalizuar

Pako e personalizuar

Ngjyra e personalizuar

(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar
 1. Trajnimi me rezistencë të lidhur për pozicione specifike, lejon stërvitje të individualizuar

 2. Reziston dhe ndihmon lëvizjet specifike të nevojshme për të pasur sukses në një pozicion të caktuar

 3.  E shkëlqyeshme për përdorim në palestër, shtëpi, udhëtime dhe zyrë

 4. Materiali me cilësi të lartë ofron rezistencë progresive

 5. Ju ndihmon të izoloni muskujt e synuar në mënyrë më efektive

 6. Ato janë pajisje ushtrimore me peshë të lehtë, portative dhe që kursejnë hapësirë

 7. Të krijuara për të ndërtuar në mënyrë efektive forcën e muskujve dhe për të tonifikuar trupin, ka shirita rezistence për një shumëllojshmëri ushtrimesh që grupe specifike të muskujve.


Certifikata Patent
hetim