Të gjitha kategoritë

home>Produkte>aksesorë>Tub tonifikues

Tuba për tonifikimin e personalizuar me tuba rezistent për stërvitje në shtëpi


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri i Produktit:Tub tonifikues
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU1321
materiali:TPR
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Paketimi Size:16x17.5x7.5cm
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
NW4.8kg
GW6.3kg


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24 copë/ctn 49x38x35cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
Tubi i tensionit me cilësi të lartë 1.TPR është elastik dhe jo i lehtë për t'u deformuar;
2. Doreza jo e rrëshqitshme dhe e rehatshme është e sigurt për të parandaluar lëshimin;
3.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;Certifikata Patent
hetim