EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Aksesorë joga/Unazë Pilate

2021 Hot Sale Factory Furnizim direkt për shtëpi Ushtrim Pilate Unaza


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:2021 Ushtrimi i furnizimit direkt të fabrikës së shitjes së nxehtë në shtëpi Unaza e Pilatit
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU2403
materiali:Fibër qelqi, EVA, shkumë
Size:38cm
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:Kuti/karton me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 35 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:1. Unaza e rezistencës është e lehtë në peshë, e lehtë për t'u përdorur, e sigurt dhe e përshtatshme për t'u përdorur. 
2. Ngjyra dhe modele të ndryshme në dispozicion
3. Mund t'i sigurojë trajnerit tensionin e muskujve, qëndrueshmërinë muskulare, ekuilibrin e trupit, koordinimin e trupit dhe programe të tjera stërvitore.


Certifikata Patent
hetim