EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Aksesorë joga/Unazë Pilate

Dorëzim i shpejtë Ushtrimi Yoga me Logo me ngjyrë Rrip Yoga për Ushtrime në Shtëpi


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:Logo e personalizuar me ngjyrë me shpërndarje të shpejtë të ushtrimeve të jogës Rrip joga për ushtrime në shtëpi
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU2726
materiali:poliestër
Size:183x3.8cm
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:Kuti/karton me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 30 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:1. Rripi i shtrirjes mund të ndihmojë trupin të zgjerojë thellësinë e trupit, duke i dhënë formë bukurisë elegante të trupit, shtrirje anksiale dhe përmirësimin e funksionit të trupit.
2. Pjesa tjetër e jogës dhe pilates furnizime ndihmëse.
3. Lehtë për të mbajtur peshën tuaj.


Certifikata Patent
hetim