EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Aksesorë joga/Unazë Pilate

Logo e personalizuar me shumicë me cilësi të lartë EVA Tulla Yoga e lirë dhe miqësore me mjedisin


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
U2794(U2714) Quick Details
Emri:high quality wholesale custom logo cheap eco-friendly EVA Tulla Yoga
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU2727
materiali:EVA
Size:3 "x6" x9 "
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:Kuti/karton me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 30 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:1. EVA environmental protection and no odor
2. Offer exceptional strength holding their position even under consideration weight
3. High-density compressive comfortable hardness


Certifikata Patent
hetim