EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Aksesorë joga/Unazë Pilate

Cilësia e fitnesit me densitet të lartë për ushtrime në shtëpi Tulla yoga me tapë


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:cilësi fitnesi me densitet të lartë për ushtrimet në shtëpi Tapë Tulla Yoga
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU2795(U2715)
materiali:tapë
Size:3 "x6" x9 "
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:Kuti/karton me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 30 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:1. Tallashi i dukshëm, afër natyrës, jo i lehtë për t'u deformuar dhe hedhur skorje
2. Dizajn i qëndrueshëm për të parandaluar përmbysjen dhe për t'ju ofruar mbështetje të fortë dhe të besueshme
3. Edge adopton teknologjinë e prerjes së arit dhe dizajnin e humanizuar, duke ju bërë të ndiheni rehat në përdorim.


Certifikata Patent
hetim