EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Yoga Ball

Topi palestër për ushtrime kundër rrahjeve të ekuilibrit 45cm 55cm 65cm 75cm 85cm Top Yoga PVC Premium Zi


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta

Vendi i origjinës: Jiangsu, Kinë                     

Artikulli nr. U2101/U2103

Materiali: PVC

Size:45cm,55cm,65cm,75cm,85cm

MOQ: 1000pcs

Logoja: e disponueshme

Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi

Detajet e paketimit: qese polifonike/kuti me ngjyra

Koha e mostrës: 2-5 ditë - për mostrat në stoqe

Detajet e dorëzimit: Dërgoni brenda 30 ditëve pas pagesës


Customization

Logoja e personalizuar

Pako e personalizuar

Ngjyra e personalizuar

(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar

Material PVC me cilësi 1. Grade-A eko-miqësore, i projektuar me teknologji kundër shpërthimit.

2. Shoqërues perfekt gjatë stërvitjeve tuaja. Për më tepër mund ta përdorni gjatë ushtrimeve të jogës, pilates, gjimnastikës së shtatzënisë.

3. Topat e jogës profesionale promovojnë forcën, shkathtësinë dhe ekuilibrin tuaj të përgjithshëm në shtëpi, palestër ose në zyrë.


Certifikata Patent
hetim