EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Yoga Ball

2021 Hot Sale Small MOQ Body Building Anti-Barst Ball palestër


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:2021 shitje e nxehtë ndërtesë trupi e vogël moq miqësore me mjedisin top palestër kundër shpërthimit
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU2103
materiali:PVC
Size:45cm,55cm,65cm,75cm,85cm
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details: qese polifonike/kuti me ngjyra
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 30 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:Material PVC me cilësi 1. Grade-A eko-miqësore, i projektuar me teknologji kundër shpërthimit.
2. Shoqërues perfekt gjatë stërvitjeve tuaja. Për më tepër mund ta përdorni gjatë ushtrimeve të jogës, pilates, gjimnastikës së shtatzënisë.
3. Topat e jogës profesionale promovojnë forcën, shkathtësinë dhe ekuilibrin tuaj të përgjithshëm në shtëpi, palestër ose në zyrë.


Certifikata Patent
hetim