EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Tulla Yoga

Tulla yoga shumëfunksionale me ngjyra druri, me cilësi të lartë dhe miqësore me mjedisin, bllok Yoga me tapë të ricikluar


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemU2715
materiali:tapë
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:3 * 6 * 9 cm ose të personalizuara
Paketa Lloji:Kutia e ngjyrave
Pesha:680g


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 24 copë / ctn 35 * 5.5 * 34 cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. E bërë nga tapa e rinovueshme dhe e qëndrueshme, e cila është jo toksike, pa plastikë;
2.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
3. Top i qëndrueshëm prej tape të ngurtë për të mbajtur formën, jo si topat e shkumës. Fshijeni me peshqir të lagur pas përdorimit.;
4. Dizajn miqësor për përdoruesit, dizajn i lehtë dhe miqësor ndaj mjedisit, i lehtë për t'u bartur.


hetim