EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Dyshek joga/Maskë ushtrimesh

Logo e printuar me porosi Fitnesi kundër rrëshqitjes Dyshek Yoga TPE me dy shtresa 6mm Dyshekë Yoga e re, miqësore me mjedisin, gri rozë e palosshme


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta

Vendi i origjinës: Jiangsu, Kinë Artikulli nr. U2221

Materiali: TPE

Madhësia:L173/183*W61cm

Trashësia: 4-8 mm

MOQ: 1000pcs

Logoja: e disponueshme

Ngjyra: Ngjyra të rastësishme/Të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi

Detajet e paketimit: kuti me ngjyra

Koha e mostrës: 2-5 ditë - për mostrat në magazinë

Detajet e dorëzimit: Dërgoni brenda 35 ditëve pas pagesës


Customization

Logoja e personalizuar

Pako e personalizuar

Ngjyra e personalizuar

(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar

1. Material miqësor ndaj mjedisit, i papërshkueshëm nga uji, jo rrëshqitës, jo toksik, material i rehatshëm

2. Ngjyra dhe modele të ndryshme në dispozicion

3. I shkëlqyer rezistent ndaj lagështirës

4. Sipërfaqe e butë dhe e rehatshme për të shmangur mavijosjen e muskulit


Certifikata Patent
hetim