EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Dyshek joga/Maskë ushtrimesh

2021 Hot Shitje Fabrika Furnizimi i drejtpërdrejtë i parrëshqitshëm Logo e personalizuar Tapë joga


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:2021 hot sale factory direct supply non-slipping custom logo Cork Yoga Mat
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemGJ2221B
materiali:Cork, TPE
Size:173x61x0.4cm, 0.5cm, 0.6cm
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Wooden colorPaketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:Letër me ngjyra+ Shrink/Karton
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 35 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:1. Material miqësor ndaj mjedisit, i papërshkueshëm nga uji, jo rrëshqitës, jo toksik, material i rehatshëm
2. Ngjyra dhe modele të ndryshme në dispozicion
3. I shkëlqyer rezistent ndaj lagështirës
4. Sipërfaqe e butë dhe e rehatshme për të shmangur  muslce mavijosjeCertifikata Patent
hetim