Të gjitha kategoritë

home>Produkte>Yoga & Pilate>Dyshek joga/Maskë ushtrimesh

Logo e personalizuar e printuar me ekologji, e qëndrueshme dhe jo rrëshqitëse Mat joga me tapë


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
Detajet Shpejta
Vendi i origjinës:  Jiangsu, Kinë  
Nr ItemGJ2221B
materiali:Cork,TPE
MOQ:1000
Ngjyra: Customized
Logo:Logo e personalizuar e disponueshme
Size:173*61*0.4cm,0.5cm,0.6cm
Paketa Lloji:Poly Bag+Carton or customized
Pesha:680g


Paketimi & Dorëzimi
Details paketimit: 12 copë / ctn 35 * 5.5 * 34 cm
Koha e mostrës:2-5 ditë- për mostrat ekzistuese
Detajet e Dorëzimit:Transportohen në ditët 30 pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Sasia minimale e porosisë 1000 copë)


Prezantim i detajuar
1. E bërë nga tapa e rinovueshme dhe e qëndrueshme, e cila është jo toksike, pa plastikë;
2.Ushtroni sa herë të doni, pavarësisht kohës apo vendit;
3.Superior i papërshkueshëm nga uji, i shkëlqyer rezistent ndaj lagështirës;
4. Dizajn miqësor për përdoruesit, dizajn i lehtë dhe miqësor ndaj mjedisit, i lehtë për t'u bartur.
5.Soft and comfortable cushioning surface to avoid  muslce mavijosje


hetim