EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Dyshek joga/Maskë ushtrimesh

Dorëzimi i Shpejtë Çmimi me Shumicë Body Building Mat Yoga miqësor ndaj mjedisit


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:fast delivery wholesale price eco-friendly body building Yoga Mat
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU2208
materiali:PU and Rubber
Size:180x66x0.25cm
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:Letër me ngjyra+ Shrink/Karton
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 35 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:1. Material miqësor ndaj mjedisit, i papërshkueshëm nga uji, jo rrëshqitës, jo toksik, material i rehatshëm
2. Ngjyra dhe modele të ndryshme në dispozicion
3. I shkëlqyer rezistent ndaj lagështirës
4. Sipërfaqe e butë dhe e rehatshme për të shmangur  muslce mavijosje


Certifikata Patent
hetim