EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Dyshek joga/Maskë ushtrimesh

Dizajni i ri Liri Natyror Akupresurë Ushtrimi për Shtëpinë miqësore me mjedisin


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:Ushtrim ekologjik në shtëpi prej liri natyral me dizajn të ri Acupressure
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU2246
materiali:Pambuk, sfungjer dhe PP
Size:74x43x2cm
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:Qese PE, Kuti Dhurate ose Paketim/Karton i Biodegradueshëm
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 35 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:1. Spike material 100% i ri.
2. Pëlhurë 100% ECO e cila është e butë dhe e qëndrueshme


Certifikata Patent
hetim