EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Yoga & Pilate>Dyshek joga/Maskë ushtrimesh

Paketim i personalizuar i yogas sportive Çanta portative me logo të personalizuar


  • Detajet Shpejta
  • Paketimi & Dorëzimi
  • Customization
  • Hyrje e hollësishme
  • Certifikata Patent
Detajet Shpejta
Emri:Logo e personalizuar portative me paketim sportiv joga me porosi Çanta joga
Vendi i origjinës:Jiangsu të Kinës
Nr ItemU2283
materiali:poliestër
Size:63x14cm
MOQ:1000pcs
Logo:në dispozicion
Ngjyra: Ngjyra të rastësishme / të personalizuara


Paketimi & Dorëzimi
Paketimi Details:kuti kartoni
Koha e mostrës:2-5 ditë për mostrat në stoqe
Detajet e Dorëzimit:Dërgesë brenda 35 ditëve pas pagesës


Customization
Logoja e personalizuar
Pako e personalizuar
Ngjyra e personalizuar
(Minim Porosia sasia 1000 Copë)


Prezantim i detajuar
Paraqitje e hollësishme:1. Mbyllja me zinxhir të qetë, e lehtë për t'u hapur ose mbyllur 
2. Logo dhe etiketa e klientit janë në dispozicion 
3. Zgjedhja më e mirë për ruajtjen e tapetit Yoga pas stërvitjes jashtë


Certifikata Patent
hetim